Bägare saltkar i silver

226497

BÄGARE, 3 st, SALTKAR, 1 par, silver, delvis 1800-tal, en bägare i silver 800, höjd 3-8 cm, totalvikt ca 205 g

Delvis gravyrer, bucklor

Silver

Monter 2

Bägare saltkar i silver

Budhistorik (6 bud)
1119396
1119377
750
1118623
700
1118622
600
1112058
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.