Fibben Hald

226495

HALD, Niels-Christian "Fibben" (f. 1933): "Att göra en pudel", blandteknik, monogramsignerad och daterad FH 03 ,19x25 cm

Konst

Fack 14

Fibben Hald

Budhistorik (7 bud)
1118684
600
1118693
550
1118684
500
1118690
450
1118684

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.