Aino Myllykangas färgetsning

226492

MYLLYKANGAS, Aino (född 1948): Hundar, signerade och daterade Aino Myllykangas -90, 7/60, färgetsning, varierande mått, samramade rammått 62x43 cm

Rum 4

Aino Myllykangas färgetsning
Budhistorik (4 bud)

1119239
900
1118687
850
1118687
1118393

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.