Madeleine Pyk litografi

226487

PYK, Madeleine (född 1934): "Oktober", signerad Madeleine Pyk, färglitografi 94/250, 49x35 cm

Duk med ytskada

Rum 4

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (31 bud)
1119292
1119309
3 800
1119292
3 600
1119298
3 400
1119292
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.