Madeleine Pyk

226485

PYK, Madeleine (född 1934): Hus och träd, signerad M. Pyk, olja på duk, 35x26 cm

Duk med ytskada

Konst, Måleri

Monter 2

Madeleine Pyk

Budhistorik (33 bud)
1118082
8 000
1119101
7 800
1118082
7 600
1119098
7 400
1118082
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.