Jacques Doucet litografi

226484

DOUCET, Jacques (1924-1994): Komposition, signerad och numrerad 11/150, färglitografi, 66x42 cm

Rum 4

Jacques Doucet litografi
Budhistorik (5 bud)
1119445
700
1119407
650
1119407
1109696
1109696

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.