Oljemålning

226480

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Strandpromenad, olja på duk, monogramsignerad samt daterad CS 85, 24x34,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1119400
600
1118115
500
1110290

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.