Salongsbord på hjul

226467

SALONGSBORD på hjul, 1800-talets andra hälft, skiva av valnöts fanér, höjd 77, 98x64 cm

Bruksslitage

Rum 3

Salongsbord på hjul

Budhistorik (8 bud)
1119180
1119110
750
1119178
700
1119110
650
1114872
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.