Lena Cronqvist litografi

226466

CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm

Rum 8

Lena Cronqvist litografi

Budhistorik (15 bud)
1118308
1 300
1118283
1115517
1118282
1115517
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.