Damporträtt oljemålning

226465

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på duk, 75x59 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Damporträtt oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1119525
7 200
1119518
7 000
1119514
6 800
1119495
6 600
1119495
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.