Lena Cronqvist litografi

226464

CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm

Rum 8

Lena Cronqvist litografi

Budhistorik (8 bud)
1118729
900
1118263
850
1118263
550
1118728
500
1118263
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.