Lena Cronqvist färglitografi

226462

CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm

Rum 8

Lena Cronqvist färglitografi

Budhistorik (13 bud)
1118735
1 400
1118691
1 300
1118691
900
1118252
850
1113644

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.