Baertling färgserigrafi

226461

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad, daterad och numrerad Baertling 1951-68, 143/300, färgserigrafi, 37x16,5 cm

Monter 3

Baertling färgserigrafi

Budhistorik (16 bud)
1119977
7 200
1119882
7 000
1115991
6 800
1119881
6 800
1115991
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.