Tennfat

226455

FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd 5,5, diameter 35 cm, atergo märkt ANS 1783

Bristningar

Diverse

Rum 3

Tennfat

Budhistorik (10 bud)
1119728
1119312
750
1112524
700
1115101
650
1112524
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.