Soffbord

226454

SOFFBORD, 1950-tal, skiva med intarsia, Mjölby, höjd 47 cm

Skador

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (33 bud)
1118909
3 600
1118907
3 400
1118824
3 200
1118812
1118795
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.