Rysk oidentifierad konstnär oljemålning

226453

RYSK KONSTNÄR (1800-tal): Husar med sin häst, signerad och daterad a tergo 1858, olja på duk fäst på glas, 12x9,5 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Budhistorik (7 bud)
1119194
1119193
1 800
1119161
1 400
1117286
1 300
1113645
450

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.