Lennart Rodhe färglitografi

226452

RODHE, Lennart (född 1916): Växthuset, signerad och daterad Lennart Rodhe och LR, 1997, serigrafi, 55x69 cm

Rum 5

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1109308
2014-01-22 15:54:03

2014-01-29 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.