Marmorskulptur

226430

SKULPTUR, 1900-tal, marmor, pilgrimsfalk, höjd 29 cm

Skador lagning

Diverse

Monter 30

Marmorskulptur

Budhistorik (4 bud)

1119314
450
1119159
1114522
1111607

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.