Fat 1700-tal

226425

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, 37x29 cm

Brättesnagg, retuscheringar längs kanten.

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Fat 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
1119148
900
1116219
850
1110011
1116218
1110011
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.