Fällbord 1800-tal

226420

FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, rektangulär skiva med rundade hörn, svarvad tredelad fot, höjd 71, 61x51 cm

Fot med lagning, smärre ytslitage

Rum 8

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1119153
1 300
1119032
1118823
1118438
1118821

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.