Fällbord 1800-tal

226418

FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, oval skiva, svarvad tredelad pelarfot, höjd 64, 65x44 cm

Smärre ytskador, sprickor

Rum 4

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1119231
700
1119230
650
1119036
600
1119036
550
1119226
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.