Maurice Moberg oljemålning

226415

MOBERG, Maurice (född 1923): Äppelblom, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 72x58 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1119260
1119261
1 900
1119260
1 800
1119259
1 700
1119255
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.