Oidentifierad konstnär oljemålning

226410

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Surrealistisk komposition, otydligt signerad, olja duk, 84x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
1119436
2 400
1118627
1118627
1 700
1116008
1 600
1116008

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.