Laila Prytz oljemålning

226405

PRYTZ, Laila (född 1907): "Massaier med boskap", signerad och daterad Laila Prytz -66, utförd i Paris, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1119382
1 300
1119353
1119379
1119353
1118408

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.