Laila Prytz oljemålning

226404

PRYTZ, Laila (född 1907): "På arenan", signerad och daterad Laila Prytz 1962, olja på pannå, 45x53 cm

Konst

Rum 5

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1118214
1115828
1111379
1109036
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.