Andrei Roiter blandteknik

226398

ROITER, Andrei (USA, född 1960): My Dirty Diary, signerad och daterad Roiter 5 10 94, akvarell/blyerts, 64,5 x50
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Fack 15

Andrei Roiter blandteknik
Budhistorik (7 bud)
1108849
1 600
1108647
1108646
1 300
1107984
1107907

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.