Albert Johansson målning

226393

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Målning", signerad Albert Johansson, limfärg/olja på pannå, 91x122 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Albert Johansson målning

Budhistorik (7 bud)
1116252
12 000
1110364
8 200
1110087
7 000
1109170
5 200
1109099

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.