Kalender katolsk

226391

KALENDER, 1800-tal, katolsk (mars-oktober), lacksigill a tergo, förgyllt trä, med dekor av papper, 81x67 cm

Oramad, skador

Diverse

Rum 2

Kalender katolsk

Budhistorik (7 bud)
1119458
1 700
1115959
1 600
1115959
1114895
850
1113508
450

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.