Bordslampa

226389

BORDSLAMPA, 1950-tal, lackerad plåt på mässingsfot, höjd 34 cm

Ytslitage

Belysning

Monter 30

Bordslampa

Budhistorik (9 bud)
1117526
1110783
1117511
950
1110783
600
1111969
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.