Tekopp 1700-tal

226388

TEKOPP, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imari med motiv av träd, höjd 4 diameter 7,5 cm

Omfattande dekorslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 3

Tekopp 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

1117568
1114830
1111621

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.