Ljusstakar empirestil

226386

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd 33,5 resp 34 cm

Bucklor

Belysning, Ljusstakar

Monter 31

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (16 bud)
1115971
4 200
1114562
1115970
3 800
1114562
3 600
1115969
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.