Skålar med lock England/Irland

226385

SKÅLAR, med lock, på fat, 1 par, England/Irland, 1800-tal, slipad dekor, fatens diameter 26 cm

Nagg

Glas

Monter 31

Budhistorik (3 bud)

1118725
1115492
1109146

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.