Max Book färglitografi

226383

BOOK, Max (född 1953): Komposition, signerad och daterad Max Book 90, EA II/XV, färglitografi, 50x70 cm

Fack 10

Max Book färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1118034
1118031
1117570
1117642
1117570
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.