Skålfat Japan

226382

SKÅLFAT, porslin, Japan, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått guld och emaljfärger, diameter 31 cm

Lagningar, hårsprickor

Orientaliskt

Monter 29

Skålfat Japan

Budhistorik (5 bud)
1117925
450
1114382
1117924
1114382
1109059

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.