Konsol

226365

KONSOL, 1900-tal, förgylld pastellage, dekor av rocailler, höjd 37 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 14

Konsol

Budhistorik (16 bud)
1118342
1118337
1118337
1118329
950
1118329
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.