Sybord 1800-tal

226362

SYBORD, 1800-tal, orientalisk stil, inläggningar med pärlemor, höjd 73, 33x49

Skador

Rum 5

Sybord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1113247
1118321
950
1113247
900
1118315
850
1113247

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.