Oidentifierad konstnär, akvarell

226358

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, "Verona", signerad Victor Adler-16, akvarell, 39x18 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (1 bud)

1109136
2014-01-22 13:13:54

2014-01-28 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.