Laila Prytz olja

226355

PRYTZ, Laila (född 1907): "Blå arkitektur", signerad Laila Prytz a tergo, olja på duk, 80x64 cm

Konst, Måleri

Laila Prytz olja

Budhistorik (13 bud)
1117748
1117747
3 600
1117699
3 400
1117516
1117515
2 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.