Oidentifierad konstnär oljemålning

226352

EKWALL, Emma (1838-1925): Porträtt av kvinna, signerad Emma Ekwall, olja på pannå, höjd ca 40 cm

Retusch, mindre ytskador

Konst

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
1118012
5 000
1117398
4 800
1118008
4 800
1117398
4 400
1118007
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.