Erik Höglund oljemålning

226350

HÖGLUND, Erik (1932-1998): Porträtt av färgad man, signerad E. Höglund, olja på pannå, ca 28x25 cm

Konst

Fack 17

Erik Höglund oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1118100
1 300
1117823
1118096
1117823
950
1118092
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.