Pan Joanid oljemålning

226348

JOANID, Pan (1876-1933): Ungersk fest, olja på pannå, signerad Pan Joanid, ca 39x69,5 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Rum 5

Pan Joanid oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1107829
1107821
1107785

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.