Gunnar Weinberg oljemålning

226347

WEINBERG, Gunnar (1876-1959): Molins fontän, Kungsträdgården i Stockholm, signerad G Weinberg, olja på duk, 50x66 cm

Smärre slitage/skador, duk med tryckskada/bula

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 10

Gunnar Weinberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1117910
1118133
1117910
950
1118132
900
1117910
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.