Rörstrand tallrikar

226346

TALLRIKAR, 7 st, porslin, 1900-tal, Rörstrand, genombruten dekor, förgylld kant, delvis handmålade i emaljfärger, diameter 20 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 28

Rörstrand tallrikar

Budhistorik (22 bud)
1118045
1 700
1118046
1 700
1118045
1 600
1118044
1118044
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.