Tavlor 1800-tal

226337

TAVLOR, 6 st, 1800-tal, landskapsmotiv, handkolorerade tryck, 14,5x19,5 cm

Skador

Fack 8

Tavlor 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1118053
1 700
1110799
1 600
1108846
1108102
500

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.