Vaser Japan

226336

VASER, 1 par, Japan, omkring 1900, hänklar i form av fåglar, dekor av pioner, höjd 65

Lagningar, fotnagg

Keramik/Porslin

Rum 14

Vaser Japan

Budhistorik (4 bud)

1118107
1117182
900
1108163
850
1108161

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.