Jim Bird akryl på duk

226335

BIRD, Jim (England 1937-2010): Untitled, signerad och daterad på baksidan Jim Bird -76, akryl på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Jim Bird akryl på duk

Budhistorik (14 bud)
1117709
1 700
1117708
1 600
1114413
1114182
1112942
850

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.