Endre Sziraki grafiskt blad

226334

SZIRAKI, Endre (född 1944): Komposition i blått, signerad och numrerad, grafiskt blad, 60x90 cm

Fack 18

Endre Sziraki grafiskt blad
Budhistorik (2 bud)

1117341
1113631

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.