Terrence Warren akvarell

226329

WARREN, Terrence (England född 1948): Untitled, signerad Terrence Warren, akvarell, 76x58 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Terrence Warren akvarell

Budhistorik (7 bud)
1117906
1 700
1116597
1 600
1116597
1108843
1 300
1108014
850

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.