Luis Caruncho olja/blandteknik

226328

CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 43x43 cm, ram i mässing och krom

Konst, Måleri

Budhistorik (16 bud)
1117705
3 400
1117693
3 200
1117691
1115972
2 800
1115430
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.