Brickor Firma Svenskt Tenn

226327

BRICKOR, 3 st, tenn, sannolikt Ossien Elgström, Firma Svenskt Tenn, 1928-29 samt 1932, dekor av bl a renar och samer, diameter 25-44,5 cm

Slitage, bucklor

Diverse

Monter 27

Brickor Firma Svenskt Tenn

Budhistorik (6 bud)
1116882
1 400
1116780
1 300
1116740
1116778
1116740

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.